• Változott a hétvégi Bozsik-program időpontja

    2014.10.19 (vasárnap) 14.00 és 15.30 Budaörs, Árok u. U7: 14.00-15.00 (60×40, alsó műfű) megnyitó: 13.50 érkezés: 13.30 U9: 15.30-16.45 (fenti nagy műfű) megnyitó: 15.20 érkezés: 15.00

  • U8-U9 Forduló – 2014.10.19. – VASÁRNAP

    2014.10.19. -Vasárnap – U8 -2.forduló 8:00 Postás SE Gloriett 1. 8:25 Kispest 1. Postás SE 8:50 Asi Dinamo 2. Gloriett 2. 9:15 Gloriett 1. Asi Dinamo 1. 9:40 AC Villám Asi Dinamo 2. 10:05 Asterix Kispest SE 1. 10:30 Gloriett […]

  • MLSz Tanévnyitó Fesztivál

    MLSz Tanévnyitó Fesztivál

      „OTP Bank Bozsik-program” Tanévindító Gyermeklabdarúgó Fesztivál (Telki, 2014.október 04. szombat) Fiú II. korcsoport /ISKOLAI/ csapatok      (2004. január 1. után születettek) Az 5 csapat körmérkőzésekkel dönti el a végső sorrendet. mérkőzések (1 x 20 perc) 1. Pálya                                               „ A […]

  • Indul a korosztályos futsalbajnoksága 2005-ös és 2004-es korosztályban

    2014.09.13. U10 1. forduló 8.00 Kispest SE 1 ASI Dinamo 2 8.25 AC Villám Asterix 8.50 Gloriett 2 Kispest SE 1 9.15 ASI Dinamo 2 Gloriett 1 9.40 Asterix ASI Dinamo 1 10.05 Gödöllői SK AC Villám 10.30 ASI Dinamo […]

  • III. Budapesti Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál U7-es korosztály

    A torna időpontja: 2014. Június 8.  Vasárnap A torna helyszíne:  CSHC Sportpálya.1213 Budapest, Szentmiklósi út 1-7. Csoportbeosztás „A” csoport I. pálya „B” csoport II. pálya „C” csoport III. pálya „D” csoport IV. pálya 1. CsHC 94 SE I. Lőrinc United […]

  • III. Budapesti Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál U10-es korosztály

    A torna időpontja: 2014. Június 8-9. Vasárnap-hétfő A torna helyszínei: 2014. június 8. vasárnap: Pestszentimre Sportpálya, 1188 Budapest, Táncsics M. u. 53. 2014. június 9. hétfő: Felsőház Csepel Stadion 1212 Budapest, Béke tér 1. 2014. június 9. hétfő: Alsóház Pestszentimre […]

  • III. Budapesti Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál U13-as korosztály

    A torna időpontja:  2014. Június 8-9. Vasárnap-hétfő A torna helyszíne:  Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1. Csoportbeosztás   „A” csoport „B” csoport „C” csoport 1. FC Budapest CsHC 94 SE Gloriett SE 2. REAC SI-SE Budatétény SE III. ker […]

Képgalériánk: kattints a kis képekre

Egyéb hírek

 
 
 

Archívum